АКТИВІСТИ «СТОП КОРУПЦІЇ» ДОБИЛИСЬ ДЕМОНТАЖУ НЕЛЕГАЛЬНИХ ЗАПРАВОК НА СТОЛИЧНИХ ПОЗНЯКАХ

Активісти «Стоп корупції» спільно з правоохоронцями провели демонтаж газових заправох на проспекті Григоренка у столиці. Подробиці повідомляють правозахисники проекту.

«Усе устаткування демонтували та відвезли на штрфмайданчик. Окрім того, на місці вилучили касові апарати та грошові кошти», зазначив правозахисник «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Нагадаємо, представнки «Стоп корупції» проводять цілеспрямовану боротьбу з заправками-нелегалами. За даними, активістів у столиці заправні пункти розміщують без дозвільних документів із порушенням усіх вимог. А управління Держпраці, яке мало б контролювати роботу небезпечних об’єктів, демонструє повну бездіяльність. Окрім порушень норм безпеки, на заправках при реалізації підакцизних товарів газу та дизпалива ухиляються від сплати податків.

«Через бізнес нелегалів повз бюджет міста проходять до 10 мільйонів гривень на місяць, а жителі столиці живуть як на пороховій діжці, адже пункти розміщують по сусідству з житловими будинками та техстанції. У таких умовах будь-яка необачність може коштувати життя людей», зазначають активісти.

Додамо, раніше юристи «Стоп корупції» добилися розслідування прокуратурою фактів незаконного спорудження та роботи низки газових та дизельних заправок на Лівому березі Києва. Після звернення юристів у відомстві відкрили кримінальне провадження за ст. 356 КК України.