Сьогодні Всеукраїнський Громадський Рух «Лівий Берег» отримав інформацію про те що не зважаючи на існуючу заборону незаконного будівництва готельно-офісного центра на Забудова озера Срібний Кіл.(Документ додаеться)Незважаючи на те що громада незадоволена діями будівельників,знову заливають бетоном озеро і продовжують будувати.
Приїхавши на будівельний майданчик розташований вздовж просп. Бажана та вулиці Срібнокільській в Дарницькому районі м. Києва представники Всеукраїнський Громадський Рух «Лівий Берег» зафіксували той факт що були завезені чотири бетоновози, і те що повним ходом іде будівництво незважаючи на заборону.Викачку бетону було зупинено і бетонозмішувачі відправлені з територіі незаконної забудови.Представникам забудовника ТОВ «Євробуд» в котрий раз були надані документи по забороні і запропонували припинити остаточно незаконне будівництво на территоріі Озеро «срібний кіл».
Надалі Всеукраїнський Громадський Рух «Лівий Берег» буде слідкувати за подіями на озері Срібний Кіл і за виконнаням припису про припинення забудовником будь яких дій на территоріі озера і на будівництві.
Було прийняте остаточне рішення встановити цілодобове
чергування поруч с незаконним будівельним майданчиком,щом унеможливити спроби забудовника порушуючи закон зводити незаконну будівлю на озері Озеро «срібний кіл» .
До вирішення данного питання вже приеднались народні депутати і депутати Київради.
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

#НезаконнаЗабудова #СрібнийКіл #Срібнокільска #Будівництво#ДарницькийРайон #Євробуд