Котлован загрожує обвалом навколишнім будівлям. Кияни з навколишніх вулиць налаштовані рішуче відбити спробу рейдерів незаконно звести нові будівлі, які руйнують усі навколишні поблизу них.
Через те, що органи місцевої та центральної влади не бажають реагувати на дії рейдерів-забудовників, місцевим жителям не залишається іншого виходу, як проводити масові мітинги і блокувати незаконні будівельні роботи.
Будівництво за адресою Ак. Писаржевського, 8 почалося ще у 2015 році. Навколо закинутої заправки почали зводити бетонний паркан з колючим дротом і цілодобовою охороною. Через це перекрили дорогу загального користування, а від роботи будівельників почали руйнуватися навколишні будівлі. Ані будівельна організація, ані органи влади не реагували на звернення місцевої громади, яка несла збитки від дій рейдерів Войцеховського. Тоді, завдяки активності громадян, дії рейдерів вдалося зупинити. Тепер, після початку нового переділу Києва забудовниками, старі схеми знову поновили,знову спилюються дерева та робота кипить повним ходом,паркан гаражного кооператива вже впав у котлован-на черзі гаражний кооператив який вже починайе тріщати по швам.Не змогли з тітушками віджати-тепер хочуть зруйнувати. Закликаємо усіх патріотів та активних громадян приєднатися до зупинення незаконного будівництва.