Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Лівий берег» створене та зареєстровано у 2014 році шляхом об’єднання усіх небайдужих громадян,учасників Революції гідності, членів Самооборони Майдану. Метою та статутним завданням об’єднання є забезпечення спокою громадян за місцем проживання та Україні в цілому.

«Лівий берег» координує свою діяльність як з органами влади на місцях, так і з іншими громадськими об’єднаннями та волонтерськими організаціями. Окрім патрулювання та профілактичної роботи з громадянами за місцем проживання Громадське формування «Лівий берег» займається забезпеченням української армії та добровольчих батальйонів. Члени формування задовольняють потреби підрозділів 72-ї та 30-ї окремих гвардійських механізованих бригад, добровольчих батальйонів спеціального призначення при МВС України «Донбас», «Золоті ворота», 41-го батальйону «Чернігівщина» першої механізованої бронетанкової бригади та інших.

Небайдужість людей до ситуації яка склалася сьогодні в Україні, змушує нас звертатися до всіх громадян та патріотів України долучатись до діяльності нашого об’єднання шляхом участі у заходах Громадського формування «Лівий берег», надання фінансової допомоги і матеріально-технічним забезпеченням наших побратимів, що воюють за свободу і незалежність України.

З свого боку гарантуємо забезпечення супроводу  вантажу до місця призначення та повної звітності, щодо передачі гуманітарної допомоги по призначенню.